8” ARM GUARD AG8TW

 

 
Hexarmor udává průmyslový standard na ochranu proti propíchnutí s inovativními řešeními pro celou řadu využití .  Tento unikátní produkt je navržen tak poskytoval nejvyšší úroveň ochrany dostupnou v současné době na trhu proti propichu jehlou a snížení rizik z toho plynoucích. Všechny hexarmor produkty jsou navrženy tak, aby chránili uživatele nejvyšší možnou mírou tam, kde je, kde je riziko v největší. 
 
Zažijte  sami  „Vědu bezpečnosti“, která pomohla snížit počet zranění v těch nejdrsnějších pracovních prostředích.
 
 8” ARM GUARD AG8TW
 Pozitiva a funkčnost:
 
• Nejvyšší možnou odolnost proti propichu umožňuje vrstvení použitého značkového materiálu          Superfabric – testováno v praxi užitím současných 25 průměrů jehel (ASTM 1342-05 test) 
 
• Nejvyšší úroveň ochrany proti prořezu od zápěstí po předloktí překračující ISEA /CE úroveň 5
 
• Ergonomie zaručuje, že nedochází k padání jako u pletených rukávů, navíc s výhodou větší lehkosti a také s chladivějším pocitem, než poskytují pletené a kožené alternativy v nichž se uživatel      
   potí. 
 
• Vložka ze Spandexu na zápěstí s otvorem na palec a panty 
 
• Rukávník je pratelný
 
DOPORUČENÉ POUŽITÍ:
Použití při práci s odpady a třídění recyklovaných materiálů, manipulace s nemocničním odpadem, prádelny, odpadní vody, odpady, běžné užití, policejní složky.. (rukavice jsou vhodné všude tam, kde hrozí, že dojde ke styku s neočekávaným odpadem, ostrými předměty, jehlami, možnosti píchnutí při přebírání apod..)
 
K dispozici jsou rukavice od velikosti  7/S po velikost  12/3XL.
 
 
 
 
Bližší podrobnosti, deklarované vlastnosti, stupně odolnosti  i originální text k nabízenému produktu lze nalézt na stránkách výrobce:
      www. Hexarmore.com